Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to najwspanialszy dzień każdgo malucha i nie tylko!!! W "Jedynce" również nie zabrakło atrakcji.

Grupa średniaków i starszaków tuż po śniadaniu wybrała się na zielonogórski deptak. Początkowo wszystkie dzieci z zielonogórskich placówek przeszły w korowodzie dookoła ratusza, a później mogły potańczyć i pośpiewać przy muzyce i piosenkach śpiewanych przez dzieci z różnych przedszkoli. Zabawa była przednia. Nie zabrakło również słodkości, które umiliły nam czas.

Po powrocie do Przedszkola czekała na nas inna atrakcjia. Nasz plac zabaw zamienił się w "Świat kolorowych Baniek". Wszyscy mogli oglądać bańki mydlane - malutkie, większe, aż po ogromne, które dzieci goniły z wielką radoścą. Potem chętne przedszkolaki zostały zamknięte w wielkie mydlanej bańceSmiley. Na tym nie koniec.

Po podwieczorku wszystkie dzieci dostały coś co lubią najbardziej - lody oraz inne słodkości!!!

Dzięki wspaniałej pogodzie dzisiejsze święto przebiegło w bardzo miłej i radosnej atmosferze.