Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że wszystko, co robimy dla innych jest tym, co naprawdę warto robić.

L. Carroll

Dziękujemy za pomoc wszystkim osobom o wielkim sercu. Główne podziękowania składamy naszym sponsorom:

1. Firmie "KRONOPOL" Sp. z o.o. w Żarach

2. Firmie "FAST" - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe z siedzibą w Zielonej Górze

3. Firmie TFP - Producentowi opakowań najwyższej jakości z tektury falistej.

Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli

możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń.

W imieniu naszej placówki oraz jej wychowanków

wyrażamy głęboką wdzięczność za ofiarowaną pomoc i życzliwość,

życząc jednocześnie powodzenia w realizacji życiowych przedsięwzięć.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Miejskiego Przedszkola Nr 1

gorąco i serdecznie dziękują Panom:

1. Piotr Żurek,

2. Tomasz Żurek

3. Sławomir Kostrzewa

4. Artur Kaczmarek.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Miejskiego Przedszkola Nr 1 serdecznie dziękują Rodzicom Marty Kołodziej za ofiarowanie Przedszkolakom kompletu kamizelek odblaskowych. Dar ten pozwoli na uatrakcyjnienie naszych zajęć.