Smiley  Spotkanie starszaków z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Zielonej Górze.

Na wizytę kolegów ze szkoły czekaliśmy już od kilku dni. Nasza Pani, była chyba trochę zdenerwowana ?

- a my, no cóż bardzo ciekawi ! przecież umiemy już tak dużo, czasami brakuje nam tylko odrobiny odwagi. Ale dzisiaj lekcja odbędzie się w naszej sali i będzie z nami nasza Pani.   Co pokażą nam koledzy ?

Wkrótce zobaczymy się w szkole, usłyszymy dzwonek i pierwszy raz usiądziemy w ławkach a pani ......

Spotkania te mają za zadanie ułatwić dzieciom przedszkolnym przekroczenie progu szkolnego i dostarczyć miłych wspomnień. Do wszystkich spotkań przedszkolaki są  bardzo starannie przygotowane, są  dumne słysząc moc pochwał na swój temat z ust starszych kolegów i pań nauczycielek ze szkoły.